IMG_9698

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت قطب سپهر لاوان برگزار شد

مدیرعامل شرکت قطب پتروشیمی سپهر لاوان دوشنبه ۱۵ آبان ماه در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت از افزایش ۲۶۶ درصدی سود عملیاتی سال مالی ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی سپهر، در این مجمع که به ریاست علی لطفی برگزار شد، مدیرعامل شرکت قطب گفت: طی برنامه ریزی های توسعه ای این شرکت در راستای افزایش خدمات فراگیر مورد نیاز منطقه عسلویه شامل هتلینگ، کترینگ و تامین نیرو، سود عملیاتی ۲۶۶ درصدی نسبت به سال مالی گذشته ثبت شد که در سنوات گذشته کم سابقه است.

صالح نادری در ادامه اظهار داشت: خلق ثروت برای سهامدار و همچنین توسعه خدمات غیر صنعتی با جدیت دنبال شد تا در پایان این سال مالی، افزایش قابل توجه ۴۰ برابری در سود خالص این شرکت ثبت شد تا امکان توسعه زیربنایی مجموعه را فراهم نماید. در همین راستا برای نخستین بار امکان ارائه خدمات هتلینگ در دو شهر دیگر کشور برای کارکنان گروه نیز فراهم شد.

وی با اشاره به مهمترین اقدامات مدیریتی انجام شده در سال مالی گذشته، اذعان داشت: تلاش در جهت افزایش کیفیت خدمات ارائه شده در هتل و رستوران، تلاش برای تامین نقدینگی مورد نیاز از طریق وصول مطالبات معوق از شرکت های هم گروه، تلاش در راستای کاهش هزینه های جاری از طریق حذف فعالیت های مازاد و اصلاح فرآیند تامین مواد اولیه در بخش بازرگانی و  همینطور برنامه‎ریزی و پیگیری مسائل سنواتی حقوقی شرکت را می توان قسمتی دیگر از مهمترین اقدامات سال گذشته عنوان کرد.

نادری افزود: راه اندازی تصفیه خانه صنعتی این شرکت با ظرفیت سالانه بیش از ۳۶ میلیون لیتر  در راستای حفاظت از محیط زیست در محل هتل شرکت در روستای شیرینو شهرستان عسلویه نیز احداث شد. این سیستم فارغ از بحث های زیست محیطی، سالانه ۵۰۰ هزار لیتر در مصرف آب مجتمع صرفه جویی ایجاد خواهد کرد. طبق برآوردها سالانه ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر آب مورد نیاز آبیاری فضای سبز مجتمع توسط این سیستم تامین و الباقی آن نیز پس از تایید سازمان محیط زیست در جهت مصارف کشاورزی رها سازی می شود تا کشاورزان پایین دست نیز از آن بهره مند شوند.

وی در پایان گفت: افزایش ۷۱ درصدی ظرفیت ارائه خدمات کترینگ با توجه به تجهیز صورت گرفته در این سال مالی نیز از دیگر اقداماتی بود که در راستای توسعه خدمات شرکت انجام گرفته است.

در پایان این جلسه نیز صورت های مالی و گزارش هیأت مدیره به مجمع تصویب و روزنامه ایران به  عنوان روزنامه رسمی شرکت قطب پتروشیمی سپهر لاوان تعیین شد.

Share :

مطالب اخیر